Inov-8 Trail Cup 26.5.2015

Inov-8 Trail Cupin Gopal-Stage, Hervannan laskettelukeskus.

Miehet

1     Ari-Pekka Lassila Koovee 00:20:03.43 1000
2    Jani Lakanen Koovee 00:20:21.80 984
3    Mikko Knuuttila KeparDI 00:20:43.34 967
4    Jere Ahonen Kangasala SK 00:21:08.58 948
5    Pekka Itävuo Sajaniemen Sonnit 00:22:11.19 904
6    Ville Parkkinen KeparDI 00:22:18.13 899
7    Janne Niemi Juoksukoulu Tampereen Pyrintö 00:22:48.75 879
8    Leevi Keronen TP 00:22:55.62 874
9    Mikko Harju Pikkukova + kebab 00:23:00.07 872
10    Jouko Liuha Pikkukova + kebab 00:23:07.91 867
11    Jonne Pitkänen TP 00:23:17.47 861
12    Konsta Vanhanen Nouski 00:23:17.94 860
13    Tuukka Senttula 00:23:34.24 850
14    Visa Joenperä Valkeakosken Haka 00:23:55.11 838
15    Janne Märkälä TP 00:23:58.12 836
16    Taneli Hynninen LJK47 00:24:02.16 834
17    Marko Niskanen LJK47 00:24:09.27 830
18    Lari Laine Kankaantaan Kisa 00:24:15.15 827
19    Konsta Pitkänen 00:24:25.69 821
20    Reima Pätsi TERD 00:24:32.28 817
21    Ville Siukkola Sajaniemen Sonnit 00:24:38.63 813
22    Ossi Järvinen TP 00:24:50.78 807
23    Otso Westerlund Koovee 00:25:15.36 794
24    Erno Paju Fujitsu 00:26:06.04 768
25    Sami Kämäräinen Mc Quigan 00:26:16.20 763
26    Mikko Sorrela Pyöräretki.fi 00:26:41.56 751
27    Tero Hihnala 00:26:49.50 747
28    Sampsa Järviö LJK47 00:26:56.20 744
29    Matti Alarotu TeiskoTriathlon 00:27:48.48 721
30    Joonas Saaranen 00:27:53.30 719
31    Janne Oikarinen 00:27:53.48 719
32    Tommi Salo 00:27:53.64 719
33    Mikael Miettinen 00:29:10.16 687
34    Riku Pitkänen 00:29:32.31 679
35    Antti Järvinen 00:30:02.78 667
36    Mikko Mehtonen Vincit 00:30:10.41 664
37    Ville Raatikainen TeiskoTriathlon 00:30:22.56 660
38    Janne Matihaldi Vincit 00:31:06.38 644
39    Tero Järvinen TP 00:31:08.32 644
40    Jukka Lehtinen Fujitsu 00:32:20.11 620
41    Pasi Säpyskä 00:32:22.80 619
42    Tero Haavisto Saarioinen 00:32:39.08 614
43    Jari Kymäläinen Sandvik 00:33:06.43 605
44    Tomi Majuri Vincit 00:33:29.98 598
45    Vili Vartiala TERD 00:33:57.12 590
46    Olli Vartiala TERD 00:43:16.22 463

Naiset

1     Sonja Kyrölä KeparDI 00:22:59.66 1000
2    Annmari Viljanmaa Pikkukova + kebab 00:25:25.56 904
3    Lotta Karhola KeparDI 00:25:40.85 895
4    Terhi Pollari Pikkukova + kebab 00:26:04.69 881
5    Hanna-Mari Siivonen Koovee 00:27:01.84 850
6    Jenni Raivio Vieremän Koitto 00:27:52.60 824
7    Natalia Kanko Koovee 00:27:58.54 821
8    Sanja Säpyskä 00:28:34.60 804
9    Minna Saarinen Koovee 00:28:39.52 802
10    Milla Lohikainen 00:28:46.71 799
11    Henna Skog Koovee 00:28:52.04 796
12    Inka Koljonen Punkalaitumen Kunto 00:28:53.95 795
13    Iida Savolainen KeparDI 00:29:11.88 787
14    Teija Harjuntausta 00:29:39.64 775
15    Niina Taimisto Team Rahola 00:30:10.21 762
16    Emma Olander Ylöjärven Ryhti 00:30:20.90 757
17    Noora Toivonen 00:30:55.36 743
18    Sonja Harjuntausta Tampereen Pyrintö Hiihto 00:32:03.28 717
19    Mari Vehviläinen Tampereen Välineurheilijat 00:32:29.08 707
20    Riikka Eerola Saarioinen 00:33:00.69 696
21    Kairimo Tanja 00:34:08.21 673
22    Teija Rauhala 00:34:08.56 673
23    Minna Haikonen 00:34:56.28 658
24    Maritta Kymäläinen TP 00:40:02.37 574
25    Katri Lindberg 00:40:11.44 572
26    Kirsi Pitkänen Team Rahola 00:49:25.99 465

 

Täydelliset tulokset ja kokonaistilanteet kisasivuilla.

ulvang banneri