motion banneri

Rukan sprinttikarsinnan lähtöajat - miehet

Kuva viime vuoden jatkoeristä. kuva. felgenhauer/NordicFocus

Kuva viime vuoden jatkoeristä. kuva. felgenhauer/NordicFocus

Matti Heikkinen starttaa ensimmäisenä suomalaisena tavoitteleemaan jatkoon pääsyä. Sprintin karsinta alkaa kello 11:30.

 

Numero Nimi Maa
 1 CLARA Roland  ITA 
 2 VYLEGZHANIN Maxim  RUS 
 3 JOHANSSON Martin  SWE 
 4 POLTORANIN Alexey  KAZ 
 5 HEIKKINEN Matti  FIN 
 6 DOLIDOVICH Sergei  BLR 
 7 HELLNER Marcus  SWE 
 8 BAUER Lukas  CZE 
 9 SEMENOV Michail  BLR 
 10 HOFER David  ITA 
 11 RICHARDSSON Daniel  SWE 
 12 LEGKOV Alexander  RUS 
 13 ROETHE Sjur  NOR 
 14 DOTZLER Hannes  GER 
 15 BABIKOV Ivan  CAN 
 16 TSCHARNKE Tim  GER 
 17 FURGER Roman  SUI 
 18 PERL Curdin  SUI 
 19 TEICHMANN Axel  GER 
 20 CHERNOUSOV Ilia  RUS 
 21 COLOGNA Dario  SUI 
 22 NORTHUG Petter jr.  NOR 
 23 SUNDBY Martin Johnsrud  NOR 
 24 GAILLARD Jean Marc  FRA 
 25 FILBRICH Jens  GER 
 26 BELOV Evgeniy  RUS 
 27 PETUKHOV Alexey  RUS 
 28 MORILOV Nikolay  RUS 
 29 JOENSSON Emil  SWE 
 30 PENTSINEN Anssi  FIN 
 31 KRIUKOV Nikita  RUS 
 32 PETERSON Teodor  SWE 
 33 WENZL Josef  GER 
 34 BRANDSDAL Eirik  NOR 
 35 GOLBERG Paal  NOR 
 36 RETIVYKH Gleb  RUS 
 37 KERSHAW Devon  CAN 
 38 NEWELL Andrew  USA 
 39 HARVEY Alex  CAN 
 40 STRANDVALL Matias  FIN 
 41 VALJAS Len  CAN 
 42 DARRAGON Roddy  FRA 
 43 PETTERSEN Oeystein  NOR 
 44 HAMILTON Simeon  USA 
 45 DAHL John Kristian  NOR 
 46 KUMMEL Peeter  EST 
 47 MIRANDA Cyril  FRA 
 48 PASINI Fabio  ITA 
 49 HALFVARSSON Calle  SWE 
 50 ROENNING Eldar  NOR 
 51 RAZYM Ales  CZE 
 52 JAUHOJAERVI Sami  FIN 
 53 CHEBOTKO Nikolay  KAZ 
 54 JAPAROV Dmitriy  RUS 
 55 STAREGA Maciej  POL 
 56 KRECZMER Maciej  POL 
 57 KOZISEK Dusan  CZE 
 58 KETELAE Toni  FIN 
 59 NOECKLER Dietmar  ITA 
 60 VOLOTKA Denis  KAZ 
 61 LASSILA Kalle  FIN 
 62 DYRHAUG Niklas  NOR 
 63 SELLIS Siim  EST 
 64 MANIFICAT Maurice  FRA 
 65 SAAREPUU Anti  EST 
 66 ERIKSSON Jens  SWE 
 67 COLLIANDER Niklas  FIN 
 68 ELLEFSON Sylvan  USA 
 69 NOUSIAINEN Ville  FIN 
 70 TAMMJARV Karel  EST 
 71 TURYSHEV Sergey  RUS 
 72 VORANAU Aliaksandr  BLR 
 73 ANGERER Tobias  GER 
 74 RANKEL Raido  EST 
 75 BING Thomas  GER 
 76 MIYAZAWA Hiroyuki  JPN 
 77 DI CENTA Giorgio  ITA 
 78 HAEKAEMIES Antti  FIN 
 79 CHEREPANOV Sergey  KAZ 
 80 SIMULA Jussi  FIN 
 81 HORYNA Ondrej  CZE 
 82 VARIS Kari  FIN 
 83 FREEMAN Kris  USA 
 84 YOSHIDA Keishin  JPN 
 85 SANDAU Kevin  CAN 
 86 BAUMANN Jonas  SUI 
 87 FISCHER Remo  SUI 
 88 KATZ Andreas  GER 
 89 ELLIOTT Tad  USA 
 90 SUN Qinghai  CHN 
 91 LASUTKIN Alexander  BLR 
 92 HOFFMAN Noah  USA 
 93 JESPERSEN Chris Andre  NOR 
 94 MORIGGL Thomas  ITA 
 95 NISKANEN Iivo  FIN 
 96 MUEHLEMATTER Marco  SUI 
 97 DUVILLARD Robin  FRA 
 98 LIEPINS Arvis  LAT 
 99 SOEDERGREN Anders  SWE 
 100 WIBAULT Mathias  FRA 
 101 PEREKHODA Ruslan  UKR 
 102 TSINZOV Veselin  BUL 
 103 BAJCICAK Martin  SVK 
 104 PERRILLAT BOITEUX Ivan  FRA 
 105 ROJO Imanol  SPA 
 106 TRSAN Rok  SLO 
 107 BILOSYUK Myroslav  UKR 
 108 STROLIA Vytautas  LTU 
 109 CHECCHI Valerio  ITA 
 110 LIVERS Toni  SUI 
 111 MIKAYELYAN Sergey  ARM 
 112 AKHMADIYEV Yerdos  KAZ 
 113 STAROSTIN Mark  KAZ 
 114 MAGAL Jiri  CZE 
 115 VILARRUBLA Vicenc  SPA 
 116 SHTUN Vitaliy  UKR 
 117 JEONG Jong-Won  KOR 
 118 ZHOU Hu  CHN 

Motion Nora boxi

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy


Premiumsport.fi

ulvang banneri