KU Motion Krista 550x90px

Naisten sprinttikarsinnan tulokset

Justyna kowalzcyk oli naisten karsinnan nopein. Kuva: Hevoskuuri.fi

Justyna kowalzcyk oli naisten karsinnan nopein. Kuva: Hevoskuuri.fi

Oloksen tykkikisojen naisten sprintin karsintatulokset.

 W

1 KOWALCZYK Justyna POL 03:38,77
2 FESSEL Nicole GER 03:40,44
3 SHAPOVALOVA Evgenia RUS 03:41,56
4 MALVALEHTO Mona-Lisa FIN 03:42,47
5 HERRMANN Denise GER 03:43,80
6 TIKHONOVA Julia RUS 03:43,87
7 KOLB Hanna GER 03:45,76
8 RINGWALD Sandra GER 03:46,19
9 PORMEISTER Piret EST 03:46,93
10 DOTSENKO Anastasia RUS 03:47,79
11 NYSTAD Claudia GER 03:48,82
12 GROHOVA Karolina CZE 03:49,63
13 NOVIKOVA Valentina RUS 03:49,72
14 SOBOLEVA Elena RUS 03:49,93
15 NIKOLAEVA Svetlana RUS 03:50,10
16 IVANOVA Julia RUS 03:50,22
17 GODOVANICHENKO Daria RUS 03:51,21
18 GRUNDVALL Maria FIN 03:51,49
19 KUZIUKOVA Olga RUS 03:51,55
20 DAVYDENKOVA Maria RUS 03:52,66
21 BOCHKAREVA Svetlana RUS 03:52,70
22 MANNIMA Tatjana EST 03:52,79
23 BOEHLER Stefanie GER 03:52,87
24 PROCHAZKOVA Alena SVK 03:53,11
25 KAMINSKAYA Valiantsina BLR 03:53,46
26 MATVEEVA Natalia RUS 03:53,49
27 ZELLER Katrin GER 03:53,79
28 SZYMANCZAK Agnieszka POL 03:54,34
29 OEBERG Jennie SWE 03:54,40
30 NURMI Leena FIN 03:54,49
31 OJASTE Triin EST 03:54,80
32 JASKOWIEC Sylwia POL 03:55,10
33 KHAZOVA Irina RUS 03:55,24
34 SHEVCHENKO Valentina UKR 03:55,59
35 POVALIAEVA Anna RUS 03:56,52
36 CARL Victoria GER 03:56,68
37 LISOGOR Marina UKR 03:56,94
38 MIKESHINA Irina RUS 03:57,57
39 KAZAKUL Anastasia RUS 03:57,66
40 ILJINA Natalja RUS 03:57,72
41 RANTALA Tiia FIN 03:57,85
42 JULIN Andrea FIN 03:58,34
43 ZEIBEL Olga RUS 03:58,47
44 GROENVOLL Maria Nysted NOR 03:58,86
45 HEISKANEN Heli FIN 03:59,11
46 SANNIKOVA Alena BLR 03:59,30
47 SAAPUNKI Susanna FIN 03:59,50
48 VLASOVA Anastasia RUS 03:59,54
49 KOLOMINA Yelena KAZ 03:59,66
50 HOKKANEN Heini FIN 03:59,88
51 MAEKINEN Anne FIN 04:00,12
52 MAN Dandan CHN 04:00,37
53 SIEGEL Monique GER 04:00,66
54 SCHUETZOVA Sandra CZE 04:00,74
55 TARVONEN Silja FIN 04:00,95
56 RYSINA Nina RUS 04:01,47
57 IZHUTINA Nadezhda RUS 04:01,48
58 VAHAMETSA Ruut FIN 04:03,10
59 TAMMJARV Kati EST 04:03,20
60 SJOELUND Emma FIN 04:03,65
61 SHAIDUROVA Larisa RUS 04:03,73
62 MYLLYKOSKI Emilia FIN 04:03,80
63 SERDYUK Kateryna UKR 04:03,82
64 ZAVIEDIEIEVA Zoya UKR 04:03,85
65 JOENSUU Jasmi FIN 04:04,71
66 LAPINA Natalia RUS 04:05,03
67 STOROZHILOVA Daria RUS 04:05,17
68 LUKONINA Ina BLR 04:05,52
69 CHERDANTSEVA Jaroslava RUS 04:05,53
70 MATROSSOVA Marina KAZ 04:05,55
71 OSSIPOVA Tatyana KAZ 04:05,58
72 VAHTRA Kaija EST 04:05,68
73 ANTYPENKO Tetyana UKR 04:06,23
74 RAIVIO Jenni FIN 04:07,46
75 ANTSYBOR Maryna UKR 04:07,48
76 CHI Chunxue CHN 04:07,66
77 BEZINA Alexandra RUS 04:07,90
78 KASAHARA Chihiro JPN 04:08,00
79 LI Hongxue CHN 04:08,20
80 MALCHEVA Teodora BUL 04:08,54
81 GRYGORENKO Kateryna UKR 04:09,07
82 HRAKOVICH Yana BLR 04:09,13
83 LANCHAKOVA Viktoriya KAZ 04:09,35
84 NEDYUKHINA Maryia BLR 04:10,47
85 ARDISAUSKAITE Ingrida LTU 04:10,57
86 DAUSHKANE Inga LAT 04:10,63
87 ROMANOVA Yulia RUS 04:10,64
88 BELAIA Anna RUS 04:10,66
89 LUNDKVIST Helena SWE 04:10,90
90 OBAYASHI Chisa JPN 04:11,07
91 SHEVCHENKO Anna KAZ 04:11,70
92 HANDO Narumi JPN 04:12,30
93 SMIRNOVA Maria RUS 04:13,94
94 SOKOVNINA Natalya KAZ 04:14,31
95 DURKINA Lidia RUS 04:14,97
96 STOYAN Anna KAZ 04:15,35
97 SEVERINA Irina RUS 04:16,22
98 RUDAKOVA Ekaterina BLR 04:16,48
99 OLEKH Viktoriya UKR 04:16,89
100 PAATERO-KERKO Maria FIN 04:18,36
101 SHATALOVA Oksana UKR 04:18,85
102 VEERPALU Anette EST 04:19,73
103 PARNIK Piret EST 04:20,25
104 SHURYGA Alina KAZ 04:21,26
105 SHTUN Oleksandra UKR 04:21,64
106 KARTSEVA Irina RUS 04:21,76
107 PEEK Seila EST 04:22,08
108 MIKHAILAVA Ilona BLR 04:22,17
109 ISHIGAKI Sumiko JPN 04:22,46
110 PODOXENOVA Alexandra RUS 04:22,70
111 ZUBOK Olena UKR 04:23,02
112 CHVANOVA Tatiana RUS 04:23,17
113 LAVRENOVA Olga RUS 04:24,00
114 KALIPENOVA Zura KAZ 04:24,22
115 LIPATOVA Alena RUS 04:24,43
116 KALININA Arina RUS 04:25,46
117 MUIZHNIECE Anda LAT 04:26,04
118 BURTSEVA Elizaveta RUS 04:26,35
119 EBEL Tamara KAZ 04:26,43
120 ROBERTSEN Marit NOR 04:27,08
121 EBEL Valentina KAZ 04:27,41
122 AVERINA Anna RUS 04:28,01
123 PULATOVA Alexandra RUS 04:28,48
124 ILINA Darina RUS 04:28,80
125 ANTONOVA Irina RUS 04:29,19
126 KALDA Liis EST 04:29,54
127 JU Hye-ri KOR 04:29,65
128 LELETKO Iryna UKR 04:30,41
129 RAMSEY Emily USA 04:31,25
130 MANDRIKA Olga KAZ 04:31,40
131 VIKMAN Hanna SWE 04:31,58
132 KEZHVATOVA Irina RUS 04:32,31
133 LEE Chae-won KOR 04:32,42
134 OHDAIRA Maki JPN 04:34,54
135 NIEMI Ottilia SWE 04:34,85
136 LETUCHEVA Olga RUS 04:35,01
137 OSTROVSKAIA Anastasia RUS 04:35,30
138 MUTAGAROVA Elmira KAZ 04:37,69
139 PANFEROVA Anna RUS 04:37,71
140 KONSTANTINOVA Ekaterina RUS 04:41,12
141 ENGSTROEM Johanna SWE 04:41,89
142 ORLOVA Maria RUS 04:43,69
143 NAM Seul-gi KOR 04:53,50
144 ZAGRENCHUK Maria RUS 04:53,72
145 MANDRIKA Yekaterina KAZ 04:56,24
146 MKHITARYAN Anna ARM 05:06,31
147 ALEXEEVA Mariya RUS 05:11,13
  HOYLANEN Jenni FIN DNS
  KARCHUKOVA Alina BLR DNS
  KAUPPINEN Tanja FIN DNS
  KHAROSHKA Liana BLR DNS
  NIIRANEN Krista FIN DNS
  NOVAKOVA Petra CZE DNS
  OMORI Naoko JPN DNS
  OTSUKA Yuka JPN DNS
  RYZHANKOVA Maryna BLR DNS
  SANDVIK Josefin FIN DNS
  SIRAZETDINOVA Guzel RUS DNS
  ZERNOVA Natalia RUS DNS


 

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy

Kuuntele uusin Latu Podcast

ulvang banneri