CHXL 550x90px webbanneri

Naisten lähtölista Oloksen sunnuntain kilpailuun

Anne Kyllönen hakee huomennakin hyvää sijoitusta. Kuva: Hevoskuuri.fi

Anne Kyllönen hakee huomennakin hyvää sijoitusta. Kuva: Hevoskuuri.fi

Seuraavassa lähtölista Oloksen sunnuntaiseen naisten 10 kilometrin vapaan kilpailuun.

 

Nro Nimi   Maa Lähtöaika
53 MEDVEDEVA Polina RUS 10:17:40
54 MACIUSZEK Paulina POL 10:18:00
55 VRABCOVA - NYVLTOVA Eva CZE 10:18:20
56 ANTSYBOR Maryna UKR 10:18:40
57 BELAIA Anna RUS 10:19:00
58 ANTYPENKO Tetyana UKR 10:19:20
59 PROCHAZKOVA Alena SVK 10:19:40
60 PITKAENEN Marjaana FIN 10:20:00
61 TIKHONOVA Julia RUS 10:20:20
62 KHAZOVA Irina RUS 10:20:40
63 SHUNIAEVA Nadezhda RUS 10:21:00
64 SHAIDUROVA Larisa RUS 10:21:20
65 SOBOLEVA Elena RUS 10:21:40
66 DOTSENKO Anastasia RUS 10:22:00
67 IKSANOVA Alija RUS 10:22:20
68 MONONEN Laura FIN 10:22:40
69 NIKOLAEVA Svetlana RUS 10:23:00
70 KUZIUKOVA Olga RUS 10:23:20
71 KHRAMTSOVA Ekaterina RUS 10:23:40
72 ZHUKOVA Natalia RUS 10:24:00
73 SAARINEN Aino-Kaisa FIN 10:24:20
74 GUSCHINA Mariya RUS 10:24:40
75 SHEVCHENKO Valentina UKR 10:25:00
76 SARASOJA-LILJA Riikka FIN 10:25:20
77 LAHTEENMAKI Krista FIN 10:25:40
78 NISKANEN Kerttu FIN 10:26:00
79 ROPONEN Riitta-Liisa FIN 10:26:20
80 ISHIDA Masako JPN 10:26:40
81 KYLLOENEN Anne FIN 10:27:00
82 TCHEKALEVA Yulia RUS 10:27:20
83 KOWALCZYK Justyna POL 10:27:40
84 RUDAKOVA Ekaterina BLR 10:28:00
85 KOBAYASHI Yuki JPN 10:28:20
86 NOVIKOVA Valentina RUS 10:28:40
87 SANNIKOVA Alena BLR 10:29:00
88 KOLOMINA Yelena KAZ 10:29:20
89 SZYMANCZAK Agnieszka POL 10:29:40
90 KAZAKUL Anastasia RUS 10:30:00
91 IZHUTINA Nadezhda RUS 10:30:20
92 DAVYDENKOVA Maria RUS 10:30:40
93 MATROSSOVA Marina KAZ 10:31:00
94 BOCHKAREVA Svetlana RUS 10:31:20
95 KUBINSKA Kornelia POL 10:31:40
96 GRIGOROVA-BURGOVA Antoniya BUL 10:32:00
97 ILJINA Natalja RUS 10:32:20
98 GRYGORENKO Kateryna UKR 10:32:40
99 HAKALA Maija FIN 10:33:00
100 MANNIMA Tatjana EST 10:33:20
101 JAMBAEVA Tatjana RUS 10:33:40
102 OSSIPOVA Tatyana KAZ 10:34:00
103 GODOVANICHENKO Daria RUS 10:34:20
104 NOVAKOVA Petra CZE 10:34:40
105 KAUPPINEN Tanja FIN 10:35:00
106 OBAYASHI Chisa JPN 10:35:20
107 LI Hongxue CHN 10:35:40
108 STOROZHILOVA Daria RUS 10:36:00
109 TARVONEN Silja FIN 10:36:20
110 LISOGOR Marina UKR 10:36:40
111 ISHIGAKI Sumiko JPN 10:37:00
112 HOKKANEN Heini FIN 10:37:20
113 LEE Chae-won KOR 10:37:40
114 ALBA Laura EST 10:38:00
115 RAJU Heidi EST 10:38:20
116 JASKOWIEC Sylwia POL 10:38:40
117 OMORI Naoko JPN 10:39:00
118 MAEKINEN Anne FIN 10:39:20
119 GROHOVA Karolina CZE 10:39:40
120 LANCHAKOVA Viktoriya KAZ 10:40:00
121 CHERDANTSEVA Jaroslava RUS 10:40:20
122 SANTER Stephanie ITA 10:40:40
123 MAN Dandan CHN 10:41:00
124 MALCHEVA Teodora BUL 10:41:20
125 STOYAN Anna KAZ 10:41:40
126 KASHIWABARA Michiko JPN 10:42:00
127 KAMINSKAYA Valiantsina BLR 10:42:20
128 ZERNOVA Natalia RUS 10:42:40
129 VLASOVA Anastasia RUS 10:43:00
130 SHEVCHENKO Anna KAZ 10:43:20
131 LOUKKOLA Marjo FIN 10:43:40
132 HRAKOVICH Yana BLR 10:44:00
133 SANDVIK Josefin FIN 10:44:20
134 SAAPUNKI Susanna FIN 10:44:40
135 ROBERTSEN Marit NOR 10:45:00
136 RAHKOLA Hennariikka FIN 10:45:20
137 ZAVIEDIEIEVA Zoya UKR 10:45:40
138 HEISKANEN Heli FIN 10:46:00
139 RAIVIO Jenni FIN 10:46:20
140 KEISANEN Anni FIN 10:46:40
141 LAVRENOVA Olga RUS 10:47:00
142 RYZHANKOVA Maryna BLR 10:47:20
143 RASANEN Riikka-Liisa FIN 10:47:40
144 YADOVINA Ekaterina RUS 10:48:00
145 KOCERGINA Natalija LTU 10:48:20
146 KOZEKAEVA Maria RUS 10:48:40
147 ROMANOVA Yulia RUS 10:49:00
148 ARDISAUSKAITE Ingrida LTU 10:49:20
149 LELETKO Iryna UKR 10:49:40
150 LAUKKANEN Mari FIN 10:50:00
151 WATSON Aimee AUS 10:50:20
152 ZEIBEL Olga RUS 10:50:40
153 MANDRIKA Olga KAZ 10:51:00
154 JU Hye-ri KOR 10:51:20
155 VAHTRA Kaija EST 10:51:40
156 OTSUKA Yuka JPN 10:52:00
157 KORPI Maarit FIN 10:52:20
158 POHJA Pauliina FIN 10:52:40
159 PAATERO-KERKO Maria FIN 10:53:00
160 CETINKAYA Kelime TUR 10:53:20
161 NEDYUKHINA Maryia BLR 10:53:40
162 GROENVOLL Maria Nysted NOR 10:54:00
163 PYRRO Alisa FIN 10:54:20
164 NAM Seul-gi KOR 10:54:40
165 PELTTARI Elisa FIN 10:55:00
166 HOLOPAINEN Laura FIN 10:55:20
167 STEWART Brandy CAN 10:55:40
168 HANDO Narumi JPN 10:56:00
169 KNAP Aliaksandra BLR 10:56:20
170 KARCHUKOVA Alina BLR 10:56:40
171 AHOKAS-KOMONEN Iina FIN 10:57:00
172 BERTHELSEN Niviaq Chemnitz DAN 10:57:20
173 NURMI Eeva FIN 10:57:40
174 BERGSTROEM Emma SWE 10:58:00
175 MIKHAILAVA Ilona BLR 10:58:20
176 DAUSHKANE Inga LAT 10:58:40
177 MUIZHNIECE Anda LAT 10:59:00
178 IDSTROM-PORTTI Tiina FIN 10:59:20
179 ZHVIKAVA Volha BLR 10:59:40
180 KASAHARA Chihiro JPN 11:00:00
181 KALDA Liis EST 11:00:20
182 TOIVIAINEN Anni FIN 11:00:40
183 MEEMA Marju EST 11:01:00
184 SVENKERUD Berthe Annette NOR 11:01:20
185 SHTUN Oleksandra UKR 11:01:40
186 TANYGINA Alevtina RUS 11:02:00
187 VAARANEN Sari FIN 11:02:20
188 LEPPASALMI Milka FIN 11:02:40
189 SOKOVNINA Natalya KAZ 11:03:00
190 LAPINA Natalia RUS 11:03:20
191 POVALIAEVA Anna RUS 11:03:40
192 TCHAROTCHKINA Tatiana RUS 11:04:00
193 SERDYUK Kateryna UKR 11:04:20
194 LEHTLA Kadri EST 11:04:40

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy


Kuuntele uusin Latu Podcast

Premiumsport.fi

ulvang banneri