CHXL 550x90px webbanneri

Miesten lähtölista Oloksen sunnuntain kilpailuun

Huomenna nähdään myös Matti Heikkisen kunto. Kuva: Hevoskuuri.fi

Huomenna nähdään myös Matti Heikkisen kunto. Kuva: Hevoskuuri.fi

Seuraavassa miesten lähtölista Oloksen tykkikisojen 15 kilometrin vapaan kilpailuun.

Nro Nimi   Maa Lähtöaika
299 JAUHOJAERVI Sami FIN 11:39:40
300 SHATAGIN Anton RUS 11:40:00
301 ROMANOV Viktor RUS 11:40:20
302 TSINZOV Veselin BUL 11:40:40
303 KOUKAL Martin CZE 11:41:00
304 NARUSE Nobu JPN 11:41:20
305 MCKEEVER Brian CAN 11:41:40
306 MAGAL Jiri CZE 11:42:00
307 SIMILAE Tero FIN 11:42:20
308 STAROSTIN Mark KAZ 11:42:40
309 RAZYM Ales CZE 11:43:00
310 CHEBOTKO Nikolay KAZ 11:43:20
311 REHEMAA Aivar EST 11:43:40
312 VELICHKO Yevgeniy KAZ 11:44:00
313 EINARSSON Snorri NOR 11:44:20
314 DOLIDOVICH Sergei BLR 11:44:40
315 SEMENOV Michail BLR 11:45:00
316 LEHTONEN Lari FIN 11:45:20
317 BAJCICAK Martin SVK 11:45:40
318 NOVIKOV Sergey RUS 11:46:00
319 TEICHMANN Axel GER 11:46:20
320 GOERING Franz GER 11:46:40
321 FREEMAN Kris USA 11:47:00
322 YOSHIDA Keishin JPN 11:47:20
323 HEIKKINEN Matti FIN 11:47:40
324 FILBRICH Jens GER 11:48:00
325 ELIASSEN Petter NOR 11:48:20
326 DOTZLER Hannes GER 11:48:40
327 ANGERER Tobias GER 11:49:00
328 POLTORANIN Alexey KAZ 11:49:20
329 NOUSIAINEN Ville FIN 11:49:40
330 VARIS Kari FIN 11:50:00
331 ROMANOV Anatoliy RUS 11:50:20
332 KITTILAE Kusti FIN 11:50:40
333 KRECZMER Maciej POL 11:51:00
334 TARLING Sam USA 11:51:20
335 CHEREPANOV Sergey KAZ 11:51:40
336 TAMMJARV Karel EST 11:52:00
337 MIYAZAWA Hiroyuki JPN 11:52:20
338 HYVARINEN Perttu FIN 11:52:40
339 LASUTKIN Alexander BLR 11:53:00
340 BILOSYUK Myroslav UKR 11:53:20
341 LENTING Akira JPN 11:53:40
342 RANKEL Raido EST 11:54:00
343 KARP Algo EST 11:54:20
344 ONDA Yuichi JPN 11:54:40
345 VAHTRA Eeri EST 11:55:00
346 SHTUN Vitaliy UKR 11:55:20
347 HAKOLA Ristomatti FIN 11:55:40
348 IVANOU Aliaksei BLR 11:56:00
349 SIMULA Jussi FIN 11:56:20
350 HORYNA Ondrej CZE 11:56:40
351 OJANSIVU Antti FIN 11:57:00
352 SUZDALEV Anton RUS 11:57:20
353 KOUTANIEMI Mikko FIN 11:57:40
354 STRANDVALL Matias FIN 11:58:00
355 MIKKONEN Juho FIN 11:58:20
356 KASHIWABARA Nobuhito JPN 11:58:40
357 HUHTA Jari FIN 11:59:00
358 POERSTI Markus FIN 11:59:20
359 MIKAYELYAN Sergey ARM 11:59:40
360 MALYSHEV Alexandr KAZ 12:00:00
361 NARUSE Kaichi JPN 12:00:20
362 KIMURA Masaya JPN 12:00:40
363 LUUSUA Ari FIN 12:01:00
364 PUSHKIN Vasiliy RUS 12:01:20
365 MATVIYENKO Gennadiy KAZ 12:01:40
366 KORPELA Heikki FIN 12:02:00
367 ZVUKOV Andrey RUS 12:02:20
368 AKHMADIYEV Yerdos KAZ 12:02:40
369 RAGOZIN Roman KAZ 12:03:00
370 KULESHOV Alexander RUS 12:03:20
371 ASTAPENKA Yury BLR 12:03:40
372 PRIKS Morten EST 12:04:00
373 MIKKOLAINEN Juha-Matti FIN 12:04:20
374 NORBERG Mikael SWE 12:04:40
375 HARKONEN Teemu FIN 12:05:00
376 CARLETON Erik CAN 12:05:20
377 STAREGA Maciej POL 12:05:40
378 SHVIDKIY Oleksiy UKR 12:06:00
379 KAMBARBAEV Kuanysh KAZ 12:06:20
380 KOSHEVOY Yevgeniy KAZ 12:06:40
381 LIEPINS Arvis LAT 12:07:00
382 KLIUKVIN Evgeniy RUS 12:07:20
383 GUSTAFSSON Joachim FIN 12:07:40
384 SEDOV Petr RUS 12:08:00
385 ANTOLEC Jan POL 12:08:20
386 IGAWA Junichi JPN 12:08:40
387 SUHR Bjoern Vidar NOR 12:09:00
388 UDA Takatsugu JPN 12:09:20
389 JENSEN Rolf Einar NOR 12:09:40
390 KUORELAHTI Topi FIN 12:10:00
391 SAARELA Ville-Petteri FIN 12:10:20
392 VOLOTKA Denis KAZ 12:10:40
393 GUSTAFSSON Johan FIN 12:11:00
394 BOLOTOV Nikolay RUS 12:11:20
395 VINOGRADOV Yuriy RUS 12:11:40
396 GAZUREK Sebastian POL 12:12:00
397 NISHIDA Jumpu JPN 12:12:20
398 IDSTROEM Reima FIN 12:12:40
399 UUSIVIRTA Risto FIN 12:13:00
400 NIKOLAEV Sergey RUS 12:13:20
401 ARTEMYEV Alexander FIN 12:13:40
402 MAISEYENKA Ihar BLR 12:14:00
403 XU Wenlong CHN 12:14:20
404 KOISTINEN Kalle FIN 12:14:40
405 KLISZ Pawel POL 12:15:00
406 STROLIA Vytautas LTU 12:15:20
407 ALEV Alvar Johannes EST 12:15:40
408 SHAPAROV Dmitry RUS 12:16:00
409 KOTENKO Andrey RUS 12:16:20
410 PALOSAARI Heikki FIN 12:16:40
411 SEPPANEN Jonne FIN 12:17:00
412 GONTAR Valeriy RUS 12:17:20
413 PEREKHODA Ruslan UKR 12:17:40
414 JARVENPAA Markus FIN 12:18:00
415 HACHIRO Kosuke JPN 12:18:20
416 MIKKELSEN Martin NOR 12:18:40
417 MAKI-HEIKKILA Rikhard FIN 12:19:00
418 RAMSEY Welly USA 12:19:20
419 MURSU Esa FIN 12:19:40
420 VAIKMAA Madis EST 12:20:00
421 HWANG Jun-ho KOR 12:20:20
422 BILOSYUK Ivan UKR 12:20:40
423 ERIKSSON Robin FIN 12:21:00
424 TIILIKAINEN Tino FIN 12:21:20
425 KUZMENKO Sergej BLR 12:21:40
426 MAZEPKIN Andrey RUS 12:22:00
427 KALLIO Vesa FIN 12:22:20
428 TITOV Artem RUS 12:22:40
429 MAUNUKSELA Ville FIN 12:23:00
430 SIMOLA Jani FIN 12:23:20
431 VOLKOV Anatoliy RUS 12:23:40
432 OGLAGO Sebahattin TUR 12:24:00
433 PAVLOV Ivan RUS 12:24:20
434 SAETRE Erlend Skippervik NOR 12:24:40
435 NISKA Niklas SWE 12:25:00
436 OSSIPOV Aleksandr KAZ 12:25:20
437 KOZACHOK Dmytro UKR 12:25:40
438 VORANAU Aliaksandr BLR 12:26:00
439 SAMBLA Avo EST 12:26:20
440 SLOTINS Roberts LAT 12:26:40
441 TKACHENKO Nikita KAZ 12:27:00
442 ERMITS Kalev EST 12:27:20
443 MIKKELSEN Espen NOR 12:27:40
444 RAKHIMBAYEV Daulet KAZ 12:28:00
445 HA Tae-bok KOR 12:28:20
446 SUN Qinghai CHN 12:28:40
447 JAKELIUNAS Lukas LTU 12:29:00
448 SEMENENKA Uladzislau BLR 12:29:20
449 HAKALA Matti FIN 12:29:40
450 YOLTUKHOVSKYY Oleg UKR 12:30:00
451 MOELLER Martin DAN 12:30:20
452 ZHOU Hu CHN 12:30:40
453 RAJAS Janari EST 12:31:00
454 PORSTI Lasse FIN 12:31:20
455 KAKHANOV Alexander RUS 12:31:40
456 CHENIKALO Oleksandr UKR 12:32:00
457 BUGGE Christian Tvedt NOR 12:32:20
458 LUTKOV Mikhail RUS 12:32:40
459 PARK Seong-beom KOR 12:33:00
460 RIBAKOVS Pavels LAT 12:33:20
461 SUZUKI Takahiro JPN 12:33:40
462 AHOKAS Niila FIN 12:34:00
463 JEONG Jong-won KOR 12:34:20
464 POGHOSYAN Tadevos ARM 12:34:40
465 KIM Min-uk KOR 12:35:00
466 STROEMHOLT Rune NOR 12:35:20
467 EDENROTH Karl SWE 12:35:40
468 SORSA Anthony SWE 12:36:00
469 KUPRYIANETS Pavel BLR 12:36:20
470 SHAVEL Aliaksandr BLR 12:36:40
471 BERGSTROEM Adrian SWE 12:37:00
472 KIM Tae-sung KOR 12:37:20
473 YEGHOYAN Artur ARM 12:37:40
474 GONCHAROV Oleksandr UKR 12:38:00
475 FARSTAD Eirik NOR 12:38:20
476 KOPAKKA Heikki FIN 12:38:40
477 KODAMA Shohei JPN 12:39:00
478 BELOMAZHEV Stanimir BUL 12:39:20
479 JUMANIYAZAU Tsimur BLR 12:39:40
480 VAHTRA Eno EST 12:40:00
481 SMAGIN Nikita KAZ 12:40:20
482 KLIMUSHIN Konstantin RUS 12:40:40
483 PELTONIEMI Niklas FIN 12:41:00
484 NASSAR Martin EST 12:41:20
485 KNIF Viljam FIN 12:41:40
486 HIMMA Martti EST 12:42:00
487 KUROCHKIN Mikhail RUS 12:42:20
488 KALJUVEE Rando EST 12:42:40
489 METS Andre EST 12:43:00
490 OINONEN Samuli FIN 12:43:20
491 LAJUNEN Kimmo FIN 12:43:40
492 NISKANEN Veli-Matti FIN 12:44:00
493 DUK Evgeniy RUS 12:44:20
494 PUKEMA Hannu-Pekka FIN 12:44:40
495 SINIJAERVI Markus FIN 12:45:00
496 KRISTENSEN Karl Peter DAN 12:45:20
497 BIRGISSON Saevar ISL 12:45:40
498 TOLONEN Raine FIN 12:46:00
499 KAMARAINEN Juho FIN 12:46:20
500 LEHEMAA Taavi EST 12:46:40
501 STORVALL Eric FIN 12:47:00
502 PEKKANEN Mika FIN 12:47:20
503 NILSEN Markus Norum NOR 12:47:40
504 VOLKOV Maxim RUS 12:48:00
505 GUNDERSEN Simon Fredrik NOR 12:48:20
506 KUPRYIANAU Mikita BLR 12:48:40
507 GKOUNKO Alexis GRE 12:49:00
508 SHABUNIN Alexander RUS 12:49:20
509 GRIDIN Andrey BUL 12:49:40
510 LOVDAHL Victor FIN 12:50:00
511 REPONEN Tommi FIN 12:50:20
512 BONDARENKO Yevgeniy KAZ 12:50:40
513 SALADKOU Aliaksandr BLR 12:51:00
514 MARUHA Pavel BLR 12:51:20
515 SHIMIZU Kohei JPN 12:51:40
516 RZESZOTKO Marcin POL 12:52:00
517 VOLKAU Aliaksandr BLR 12:52:20
518 YAZYKOU Yuri BLR 12:52:40
519 TEKSNES Morten NOR 12:53:00
520 FIRSOV Artur RUS 12:53:20
521 HIRNER Manuel AUT 12:53:40
522 ANDREEV Anton RUS 12:54:00

 

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy


Kuuntele uusin Latu Podcast

Premiumsport.fi

ulvang banneri