KU Swix Pro 550x90px

Tour de Skin tilanne kuuden etapin jälkeen, naiset

Justyna Kowalzcyk johtaa edelleen Tour de Skitä, kun kuusi etappia on hiihdetty. Justyna Kowalzcyk johtaa edelleen Tour de Skitä, kun kuusi etappia on hiihdetty.

Sija Nimi Synt. Maa Aika
1 KOWALCZYK Justyna 1983 POL 1:13:38.1
2 BJOERGEN Marit 1980 NOR 1:13:42.9
3 JOHAUG Therese 1988 NOR 1:16:05.0
4 RANDALL Kikkan 1982 USA 1:17:22.3
5 KALLA Charlotte 1987 SWE 1:17:50.2
6 LAHTEENMAKI Krista 1990 FIN 1:17:51.9
7 SAARINEN Aino- Kaisa 1979 FIN 1:18:18.6
8 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 1:18:20.3
9 KRISTOFFERSEN Marthe 1989 NOR 1:18:28.2
10 ZELLER Katrin 1979 GER 1:18:48.8
11 BOEHLER Stefanie 1981 GER 1:18:51.3
12 SARASOJA-LILJA Riikka 1982 FIN 1:18:58.8
13 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 1:18:59.0
14 STEIRA Kristin Stoermer 1981 NOR 1:19:03.2
15 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 1:19:10.9
16 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 1:19:21.2
17 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 1:19:26.3
18 KOROSTELEVA Natalia 1981 RUS 1:19:30.1
19 ISHIDA Masako 1980 JPN 1:19:30.4
20 IVANOVA Julia 1985 RUS 1:19:45.2
21 FESSEL Nicole 1983 GER 1:19:51.0
22 DOTSENKO Anastasia 1986 RUS 1:20:02.3
23 SMUTNA Katerina 1983 AUT 1:20:04.8
24 NYVLTOVA Eva 1986 CZE 1:20:17.4
25 DE MARTIN TOPRANIN Virginia 1987 ITA 1:20:27.3
26 HAAG Anna 1986 SWE 1:20:40.1
27 MEDVEDEVA Polina 1989 RUS 1:20:42.2
28 HERRMANN Denise 1988 GER 1:20:46.5
29 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 1:20:53.4
30 AHERVO Laura 1984 FIN 1:21:01.9
31 SHEVCHENKO Valentina 1975 UKR 1:21:01.9
32 WENG Heidi 1991 NOR 1:21:03.5
33 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 1:21:06.7
34 TIKHONOVA Julia 1986 RUS 1:21:13.3
35 BROCARD Elisa 1984 ITA 1:21:14.0
36 JEAN Aurore 1985 FRA 1:21:14.5
37 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 1:21:22.2
38 KOLOMINA Yelena 1981 KAZ 1:22:05.7
39 BARTHELEMY Laure 1988 FRA 1:22:12.4
40 LARSEN Lisa 1990 SWE 1:22:27.8
41 STEPHEN Elizabeth 1987 USA 1:22:34.7
42 SHAIDUROVA Larisa 1987 RUS 1:22:50.6
43 FABJAN Vesna 1985 SLO 1:23:03.2
44 RYDQVIST Maria 1983 SWE 1:23:34.4
45 AGREITER Debora 1991 ITA 1:23:36.1
46 JEZERSEK Barbara 1986 SLO 1:23:54.3
47 HUGUE Coraline 1984 FRA 1:24:01.4
48 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR 1:24:05.9
49 IKSANOVA Alija 1984 RUS 1:24:07.0
50 BRODIN Hanna 1990 SWE 1:24:23.7
51 YATSKAYA Oxana 1978 KAZ 1:24:24.8
52 GUSCHINA Mariya 1989 RUS 1:24:43.7
53 OSSIPOVA Tatyana 1987 KAZ 1:24:52.0
54 JANECKOVA Ivana 1984 CZE 1:25:04.3
55 BROOKS Holly 1982 USA 1:25:12.9
56 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 1:25:16.3
57 MATROSSOVA Marina 1990 KAZ 1:25:55.6
58 KOLB Hanna 1991 GER 1:26:09.5
59 CEBASEK Alenka 1989 SLO 1:26:22.3
60 OJASTE Triin 1990 EST 1:27:25.8

 

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy


Suositeltavaa luettavaa

Kilpailukalenterit