KU Swix Pro 550x90px

Tour de Skin tilanne seitsemän etapin jälkeen, miehet

Miesten Tour de Skin yhteistilanne seitsemän etapin jälkeen. Miesten Tour de Skin yhteistilanne seitsemän etapin jälkeen.

Sija Nimi Synt. Maa Aika
1 COLOGNA Dario 1986 SUI 3:02:25.6
2 NORTHUG Petter jr. 1986 NOR 3:03:46.4
3 LEGKOV Alexander 1983 RUS 3:03:52.0
4 KERSHAW Devon 1982 CAN 3:03:57.4
5 HELLNER Marcus 1985 SWE 3:03:57.8
6 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 3:03:58.9
7 CHERNOUSOV Ilia 1986 RUS 3:05:32.0
8 BAUER Lukas 1977 CZE 3:05:32.4
9 HARVEY Alex 1988 CAN 3:05:33.4
10 VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 3:05:36.9
11 JAKS Martin 1986 CZE 3:05:44.5
12 FILBRICH Jens 1979 GER 3:05:44.7
13 ANGERER Tobias 1977 GER 3:05:44.8
14 DI CENTA Giorgio 1972 ITA 3:05:45.0
15 TURYSHEV Sergey 1985 RUS 3:05:54.4
16 DYRHAUG Niklas 1987 NOR 3:07:19.2
17 TSCHARNKE Tim 1989 GER 3:07:19.7
18 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 3:07:19.8
19 PASINI Fabio 1980 ITA 3:07:20.0
20 JAPAROV Dmitriy 1986 RUS 3:07:20.4
21 MORIGGL Thomas 1981 ITA 3:08:28.8
22 CLARA Roland 1982 ITA 3:08:29.6
23 PERL Curdin 1984 SUI 3:08:41.4
24 ROENNING Eldar 1982 NOR 3:08:41.6
25 DUVILLARD Robin 1983 FRA 3:09:11.2
26 PERRILLAT Christophe 1979 FRA 3:09:12.1
27 HOFER David 1983 ITA 3:09:12.8
28 DOLIDOVICH Sergei 1973 BLR 3:09:13.6
29 FREEMAN Kris 1980 USA 3:09:13.9
30 NOUSIAINEN Ville 1983 FIN 3:09:15.8
31 NELSON Lars 1985 SWE 3:09:17.2
32 JAUHOJAERVI Sami 1981 FIN 3:09:18.5
33 ROETHE Sjur 1988 NOR 3:09:19.0
34 RENNEMO Kristian Tettli 1984 NOR 3:09:19.4
35 BABIKOV Ivan 1980 CAN 3:09:21.7
36 BING Thomas 1990 GER 3:09:26.6
37 TEICHMANN Axel 1979 GER 3:09:34.0
38 JOENSSON Emil 1985 SWE 3:10:23.5
39 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 3:10:24.7
40 JONSSON Fredrik 1990 SWE 3:10:25.9
41 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ 3:10:27.0
42 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 3:10:27.4
43 BAJCICAK Martin 1976 SVK 3:10:29.0
44 KUEHNE Andy 1987 GER 3:10:39.4
45 REHEMAA Aivar 1982 EST 3:10:40.4
46 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 3:11:46.8
47 LUUSUA Ari 1988 FIN 3:11:55.9
48 MATVIYENKO Gennadiy 1988 KAZ 3:12:02.3
49 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 3:12:09.5
50 FISCHER Remo 1981 SUI 3:12:28.9
51 LEHTONEN Lari 1987 FIN 3:12:42.3
52 LASUTKIN Alexander 1983 BLR 3:14:06.6
53 SEMENOV Michail 1986 BLR 3:14:23.4
54 DUERR Johannes 1987 AUT 3:15:35.8
55 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 3:16:08.1
56 TAMMJARV Karel 1989 EST 3:16:16.6
57 KARP Algo 1985 EST 3:17:29.0
58 AKHMADIYEV Yerdos 1985 KAZ 3:17:57.4
59 WIBAULT Mathias 1985 FRA 3:19:03.1
60 VAHTRA Eeri 1988 EST 3:19:21.0
61 SHVIDKIY Oleksiy 1986 UKR 3:20:35.0
62 MIRANDA Cyril 1985 FRA 3:23:56.0

 

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy


Suositeltavaa luettavaa

Kilpailukalenterit