KU Swix Pro 550x90px

Tour de Skin tilanne seitsemän etapin jälkeen, naiset

Naisten Tour de Skin yhteistilanne seitsemän etapin jälkeen. Naisten Tour de Skin yhteistilanne seitsemän etapin jälkeen.

Sija Nimi
Synt. Maa Aika
1 BJOERGEN Marit 1980 NOR 1:52:24.2
2 KOWALCZYK Justyna 1983 POL 1:52:31.2
3 JOHAUG Therese 1988 NOR 1:55:51.1
4 LAHTEENMAKI Krista 1990 FIN 1:57:21.4
5 RANDALL Kikkan 1982 USA 1:57:37.5
6 KRISTOFFERSEN Marthe 1989 NOR 1:57:37.9
7 KALLA Charlotte 1987 SWE 1:57:38.0
8 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 1:57:50.0
9 ZELLER Katrin 1979 GER 1:57:50.1
10 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 1:58:09.1
11 BOEHLER Stefanie 1981 GER 1:58:37.5
12 SAARINEN Aino- Kaisa 1979 FIN 1:58:42.7
13 SARASOJA-LILJA Riikka 1982 FIN 1:58:58.3
14 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 1:58:58.4
15 STEIRA Kristin Stoermer 1981 NOR 1:59:07.3
16 ISHIDA Masako 1980 JPN 1:59:38.4
17 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 1:59:56.3
18 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 2:00:05.9
19 NYVLTOVA Eva 1986 CZE 2:00:06.9
20 DE MARTIN TOPRANIN Virginia 1987 ITA 2:00:07.5
21 HAAG Anna 1986 SWE 2:00:09.5
22 IVANOVA Julia 1985 RUS 2:00:22.0
23 FESSEL Nicole 1983 GER 2:00:29.3
24 AHERVO Laura 1984 FIN 2:00:32.9
25 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 2:00:34.9
26 BROCARD Elisa 1984 ITA 2:00:42.9
27 MEDVEDEVA Polina 1989 RUS 2:01:03.6
28 JEAN Aurore 1985 FRA 2:01:23.7
29 SHEVCHENKO Valentina 1975 UKR 2:01:24.0
30 DOTSENKO Anastasia 1986 RUS 2:01:35.1
31 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 2:01:46.9
32 SMUTNA Katerina 1983 AUT 2:01:47.3
33 BARTHELEMY Laure 1988 FRA 2:01:54.7
34 STEPHEN Elizabeth 1987 USA 2:02:05.9
35 KOLOMINA Yelena 1981 KAZ 2:02:22.5
36 RYDQVIST Maria 1983 SWE 2:03:02.4
37 AGREITER Debora 1991 ITA 2:03:06.4
38 TIKHONOVA Julia 1986 RUS 2:03:10.2
39 JEZERSEK Barbara 1986 SLO 2:03:23.5
40 SHAIDUROVA Larisa 1987 RUS 2:03:27.9
41 LARSEN Lisa 1990 SWE 2:04:59.9
42 HUGUE Coraline 1984 FRA 2:05:18.0
43 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR 2:05:24.3
44 IKSANOVA Alija 1984 RUS 2:05:32.6
45 JANECKOVA Ivana 1984 CZE 2:05:33.0
46 BROOKS Holly 1982 USA 2:05:40.7
47 OSSIPOVA Tatyana 1987 KAZ 2:05:45.2
48 GUSCHINA Mariya 1989 RUS 2:06:16.7
49 MATROSSOVA Marina 1990 KAZ 2:07:09.8
50 YATSKAYA Oxana 1978 KAZ 2:07:43.1

 

langrenn.com Sweden United-States-of-America Germany France italy


Suositeltavaa luettavaa

Kilpailukalenterit