Skandinavia Cup Falun 11.1. naiset yhdistelmähiihto

Tulokset Skandinavia Cup Falun 11.1.2015 naiset yhdistelmähiihto 7,5 + 7,5 km.

1 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  NOR   00:42:09.0  
2 BLECKUR Sofia  SWE   00:42:13.4  +4.4
3 HAGEN Martine Ek  NOR   00:42:36.2  +27.2
4 KALLA Charlotte  SWE   00:42:50.2  +41.2
5 ROPONEN Riitta-Liisa  FIN   00:42:55.2  +46.2
6 STEIRA Kristin Stoermer  NOR   00:42:59.9  +50.9
7 HARSEM Kathrine Rolsted  NOR   00:43:18.1  +1:09.1
8 OEBERG Jennie  SWE   00:43:22.5  +1:13.5
9 SETTLIN Evelina  SWE   00:43:35.3  +1:26.3
10 SLIND Silje Oeyre  NOR   00:43:39.0  +1:30.0
11 SLIND Astrid Oeyre  NOR   00:43:41.0  +1:32.0
12 NORDSTROEM Maria  SWE   00:43:45.5  +1:36.5
13 NAKSTAD Maria Stroem  NOR   00:43:49.0  +1:40.0
14 THEODORSEN Silje  NOR   00:44:36.9  +2:27.9
15 SOEMSKAR Linn  SWE   00:44:47.6  +2:38.6
16 PAJALA Magdalena  SWE   00:44:48.7  +2:39.7
17 FALK Hanna  SWE   00:44:50.9  +2:41.9
18 STAVER Tuva Toftdahl  NOR   00:44:51.2  +2:42.2
19 CEDERVAERN Emilie  SWE   00:44:52.2  +2:43.2
20 MOGSTAD Berit  NOR   00:44:56.9  +2:47.9
21 KRISTOFFERSEN Emilie  NOR   00:45:02.7  +2:53.7
22 HAKALA Maija  FIN   00:45:11.6  +3:02.6
23 DAHLQVIST Maja  SWE   00:45:21.1  +3:12.1
24 BAANGMAN Evelina  SWE   00:45:24.1  +3:15.1
25 LINDSTEDT Emilia  SWE   00:45:24.9  +3:15.9
26 BJOERNSGAARD Marthe  NOR   00:45:29.3  +3:20.3
27 EIDE Mari  NOR   00:45:36.1  +3:27.1
28 ERKERS Frida  SWE   00:45:39.9  +3:30.9
29 DAHL Lisa  SWE   00:45:40.5  +3:31.5
30 HOKKANEN Heini  FIN   00:45:40.8  +3:31.8
31 RAJU Heidi  EST   00:45:43.4  +3:34.4
32 PITKAENEN Marjaana  FIN   00:45:52.2  +3:43.2
33 DYVIK Anna  SWE   00:45:56.6  +3:47.6
34 LYLYNPERA Katri  FIN   00:46:04.9  +3:55.9
35 MURUD Thea Krokan  NOR   00:46:08.2  +3:59.2
36 MYRSETH Merete  NOR   00:46:08.5  +3:59.5
37 MANNIMA Tatjana  EST   00:46:10.4  +4:01.4
38 MOHLIN Elin  SWE   00:46:33.1  +4:24.1
39 NIIRANEN Krista  FIN   00:46:33.8  +4:24.8
40 ELEBRO Sofie  SWE   00:46:44.5  +4:35.5
41 GRUBBMO Anne Lise  NOR   00:46:55.9  +4:46.9
42 SVENSSON Eva  SWE   00:47:01.4  +4:52.4
43 HALLQUIST Frida  SWE   00:47:02.4  +4:53.4
44 FLETEN Emilie  NOR   00:47:07.9  +4:58.9
45 MODIG Lovisa  SWE   00:47:19.8  +5:10.8
46 HUGHES Fiona-Elizabeth  GBR   00:47:22.8  +5:13.8
47 MIKKELSEN Henriette Heitmann  NOR   00:47:25.5  +5:16.5
48 SUNDLING Jonna  SWE   00:47:30.0  +5:21.0
49 ALBA Laura  EST   00:47:42.8  +5:33.8
50 NAKSTAD Ingeranne Stroem  NOR   00:47:46.0  +5:37.0
51 SJOELUND Emma  FIN   00:47:47.4  +5:38.4
52 JOERGENSEN Anniken  NOR   00:48:00.6  +5:51.6
53 JANSSON Julia  SWE   00:48:07.9  +5:58.9
54 HAUGLAND Kristin  NOR   00:48:19.7  +6:10.7
55 KONGSTEN Emilie  NOR   00:48:21.8  +6:12.8
56 TAMMJARV Kati  EST   00:48:33.7  +6:24.7
57 MUSGRAVE Rosamund  GBR   00:48:38.4  +6:29.4
58 OJASTE Triin  EST   00:48:39.5  +6:30.5
59 KORPI Maarit  FIN   00:48:49.2  +6:40.2
60 DANVIND-MALM Linda  SWE   00:48:56.9  +6:47.9
61 LINDKVIST Ida  SWE   00:49:06.8  +6:57.8
62 LOEVLIEN Ine  NOR   00:49:11.8  +7:02.8
63 VARJUS Hanna  FIN   00:49:55.8  +7:46.8
64 PAULSEN Pia Helene  NOR   00:49:57.6  +7:48.6
65 JOHANSSON Eva  SWE   00:50:09.9  +8:00.9
66 IVARSSON Emma  SWE   00:50:17.4  +8:08.4
67 NILSSEN Tonje Lerfald  NOR   00:50:18.2  +8:09.2
68 ANDERSSON Terese  SWE   00:50:32.2  +8:23.2
69 HALLQUIST Sara  SWE   00:52:45.5  +10:36.5
70 MEYER MAGULAS Melina  GRE   00:57:52.8  +15:43.8
Did not start      
  NYSTROEM Julia  SWE     
  MUIZHNIECE Anda  LAT     
  SUNDSTROEM Maria  SWE     
  INDAHL Ida  SWE     
  TORGERSEN Kristine K  NOR     
  VAHAMETSA Ruut  FIN     
  JULIN Andrea  FIN     
  NURMI Leena  FIN     
  GUSSIAAS Mari Stoeen  NOR     
  RAHKOLA Hennariikka  FIN     
  LUNDKVIST Helena  SWE     
  ERIKSSON Mia  SWE     
  SVAN Julia  SWE     
Did not finish      
  GRUNDVALL Maria  FIN     
  JIRHED Jennie  SWE     
  GRANRUD Britt Thorshaug  NOR     
  SAAPUNKI Susanna  FIN     

ulvang banneri